Masz problem z samochodem? Twój mechanik nie radzi sobie z naprawą? Potrzebujesz pomocy?

NIE CZEKAJ, DZWOŃ!!!  798 257 446

Arauto

ul.Raduńska 54a

80-021 Gdańsk

Tel:798 257 446

Top Panel
 • DIESEL - NA TYM SIE ZNAMY
  Kopci?,prycha?, nie ma sily? My Ci wszystko naprawimy! Zadzwon! 798257446 Naprawimy!
 • WTRYSKIWACZE I TURBOSPREZARKI - REGENERACJA I NAPRAWA
  Swiszczy? Piszczy? Nie dmucha? Zadzwon! 798257446 Naprawimy!
 • SILNIKI - NAPRAWY I REMONTY
  Stuka? Puka? A nawet kopci? Zadzwon! 798257446 Naprawimy
 • SKRZYNIE BIEGÓW, SPRZEGLA - NAPRAWY I REMONTY
  Dwumas wali? Sprzeglo sie pali? Zadzwon! 798257446 Naprawimy!
 • APOKALIPSA - POPRAWIMY I NAPRAWIMY
  Twój mechanik coś Ci kręci? Ktos cos zle zlozyl? Zadzwon! 798257446 Poprawimy i naprawimy!
< >

DIAGNOSTYKA I NAPRAWA

Warsztat samochodowy Arauto zajmuje się profesjonalną i kompleksową diagnostyką, naprawą oraz regulacją pojazdów wszystkich marek z silnikami diesla – osobowych i dostawczych.

REGENERACJA WTRYSKIWACZY

Warsztat samochodowy Arauto zajmuje się profesjonalną i kompleksową regenerecja wtryskiwaczy oraz ich kodowaniem, pojazdów osobowych i dostawczych wszystkich marek i modeli.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

Warsztat samochodowy Arauto zajmuje się profesjonalnie i kompleksowo regeneracja turbosprężarek silników diesla i benzynowych pojazdów wszystkich marek i modeli.

NAPRAWY SILNIKÓW

Warsztat samochodowy Arauto zajmuje się profesjonalnie i kompleksowo naprawami, regulacjami oraz remontami silników diesla pojazdów osobowych i dostawczych wszystkich marek i modeli.

SPRZĘGŁA I SKRZYNIE

Warsztat samochodowy Arauto zajmuje się profesjonalnie i kompleksowo naprawami sprzęgiła, regulacjami sprzęgła oraz remontami skrzyń biegów pojazdów osobowych i dostawczych.

POMOC DROGOWA

Twój samochód został unieruchomiony?!, Nie czekaj !!! ZADZWOŃ! 798257446, Warsztat samochodowy Arauto świadczy usługi z zakresu pomocy drogowej. DZWOŃ TERAZ 798257446

A+ R A-

Wykwalifikowana i doświadczona kadra jest podstawą naszego warsztatu samochodowego w Gdańsku. Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z bezustannymi szkoleniami, na które kładziemy nacisk pozwalają nam rozwikłać nawet najbardziej zawiły problem jaki może dotknąć samochodu. Jeśli Twój mechanik z jakimś problemem nie daje sobie rady, wystarczy zadzwonić! ZADZWOŃ 798257446 a się przekonasz.

W naszym warsztacie samochodowym w Gdańsku - Arauto znajdują się w pełni wyposażone stanowiska naprawcze z zakresu napraw silników diesla samochodów każdej marki jak i ogólnych napraw mechanicznych. Wszelkie naprawy i prace wykonują mechanicy z wieloletnim doświadczeniem, którzy zostali odpowiednio przeszkoleni. Każdy mechanik samochodowy pracujący w Arauto posiada wieloletnie doświadczenie poparte pracą w autoryzowanych serwisach. Dzięki oferowanemu przez nas doświadczeniu każdy klient może być spokojny o swój samochód a każda usterka zostanie starannie i z należytą dokładnością z niego usunięta.

Warsztat samochodowy Arauto oferuje naprawy z zakresu ogólnie pojętego serwisu klimatyzacji. Znajomość układów klimatyzacji, odpowiednie wyposażenie w połączeniu z należytym doświadczeniem daje nam możliwość oferowania Państwu serwisu klimatyzacji w pełnym jej zakresie, od podstawowego odgrzybiania układu czy uzupełnianiu czynnika przez naprawy nieszczelności czy naprawę uszkodzonych elementów.

Warsztat samochodowy Arauto oferuje naprawy z zakresu elektryki samochodowej. Nieodzowna dziś elektryka i elektronika w naszych samochodach jak wszystko jest awaryjna, jeśli jakaś usterka w samochodzie doskwiera, wystarczy zadzwonić. Usuniemy każdą usterkę elektryczną, ponieważ nasz elektryk samochodowy posiadając doświadczenie usunie każdą usterkę, od wymiany żarówki poprzez diagnostykę komputerową a kończąc na skomplikowanych naprawach elektrycznych.

Mechanika

Warsztat samochodowy Arauto świadczy usługi z zakresu ogólnie i kompleksowo pojętej mechaniki całego pojazdu jak i wszystkich układów z nim związanych. Zaczynając od obsługi podstawowej jak wymiana klocków hamulcowych oraz filtrów, przez naprawy elementów zawieszenia, układu kierowniczego a kończąc na naprawach układu paliwowego lub doładowania jak np. regeneracja wtryskiwaczy czy turbosprężarek oraz kompleksowych remontach silników zarówno diesla jak i benzynowych.

Klimatyzacja

Warsztat samochodowy Arauto świadczy usługi z zakresu serwisu układów klimatyzacji wraz z naprawą wszystkich elementów z tym układem związanych. Usuwamy kompleksowo powstałe usterki układów klimatyzacji w pełnym jej zakresie. W naszym warsztacie serwisujemy sprężarki klimatyzacji, uszczelniamy wszelkie nieszczelności oraz inne usterki wraz z kompleksowym odgrzybianiem wnętrza pojazdu, co nie pozostaje bez znaczenia dla zdrowia i komfortu wszystkich użytkowników pojazdu.

Konserwacja

Warsztat samochodowy Arauto świadczy kompleksowe usługi z zakresu konserwacji podwozia oraz profili zamkniętych. Konserwacją pojazdów zajmujemy się od lat, co czyni nas pionierami w tej kwestii. Zakres podstawowej konserwacji obejmuje całkowite zabezpieczenie podwozia preparatem o konsystencji gumowo-kauczukowej, czyszczenie wewnętrznych części progów z ewentualnej rdzy oraz ich konserwację wewnętrzną profesjonalnymi środkami do profili. Na wykonaną usługę udzielana jest gwarancja.

REGENERACJA WTRYSKIWACZY
Oferujemy kompleksową naprawę i renowację wtryskiwaczy diesla do samochodów wszystkich marek.
REGENERACJA POMPOWTRYSKIWACZY
W związku z kompleksową naprawą samochodów z silnikami diesla oferujemy również naprawę i renowację pompowtryskiwaczy.
REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK
Oferujemy kompleksową naprawę i renowację turbosprężarek silników diesla i benzynowych.

Warsztat samochodowy w Gdańsku Arauto oferuję szeroki wachlarz usług związany z naprawami samochodów zarówno osobowych jak i dostawczych. Specjalizujemy się w naprawach silników diesla, regeneracji wtryskiwaczy, regeneracji turbosprężarek oraz naprawie pomp wtryskowych.

Oferta naszego warsztatu samochodowego w Gdańsku obejmuje przeglądy techniczne samochodów - przeglądy, które należy wykonać po przejechaniu określonego przebiegu lub po upływie określonego czasu zależnie, która sytuacja ma miejsce w pierwszej kolejności. W zakres usług warsztatu samochodowego w gdańsku wchodzą: naprawy eksploatacyjne - naprawy układów paliwowych, naprawy elektryczne, diagnostyka komputerowa, wymiany elementów układu zapłonowego, naprawy zawieszenia układów wydechowych, naprawy hamulców, naprawa skrzyń biegów oraz wszystkie pozostałe naprawy eksploatacyjne w Państwa samochodzie.

Jeśli Twój samochód odmówił posłuszeństwa, to nie problem. Jesteśmy w stanie samochód odholować do warsztatu samochodowego w Gdańsku Arauto, naprawić go a na czas naprawy zapewnić samochód zastępczy.

TELEFON

798257446

ADRES

Ul.RADUŃSKA 54A GDAŃSK 80-021

OTWARTE

PN. - PT. 8:00 - 17:00

WYMIANA USZCZELKI POD GŁOWICĄ

Głowica silnika znajduje się w górnej części silnika, stanowi zamknięcie cylindrów w których pracują tłoki. Pomiędzy głowicą a blokiem silnika, tuż pod głowicą, jest umieszczona uszczelka zapewniająca szczelność cylindrów oraz kanałów olejowych i chłodzących. Uszczelka może ulec przepaleniu, może być to spowodowane przegrzaniem silnika i wówczas konieczna jest jej wymiana. Uszkodzenie uszczelki najczęściej objawia się problemami z zapalaniem silnika, po odpaleniu często pojawia się silne białe zadymienie, podczas jazdy samochód nie ma ogrzewania a ze zbiorniczka wyrównawczego potrafi wytryskać płyn chłodzący, pod korkiem oleju zbiera się maź o kolorze i konsystencji zbliżonej do masła. Objawy mogą występować kilka na raz lub pojedynczo. Jeśli w Twoim samochodzie wystąpił problem z uszczelką, zgłoś się do naszego warsztatu samochodowego w Gdańsku.

WYMIANA ROZRZĄDU

Wymiana rozrządu jest niezbędną czynnością potrzebną do prawidłowej pracy silnika. Kierowcom, którzy nie są pasjonatami motoryzacji wyjaśniamy, że regularna wymiana elementów rozrządu to podstawa poprawnej pracy każdego silnika. Producenci samochodów zalecają różne okresy wymiany, z reguły oscylują one w zakresie około 60 000km. Zerwanie paska czy też łańcucha rozrządu doprowadza do uszkodzenia silnika. Jeśli podejrzewasz, że rozrząd niepoprawnie działa lub hałasuje w Twoim samochodzie odwiedź warsztat samochodowy Arauto.

 

WTRYSKIWACZE I TURBOSPRĘŻARKI

Wtryskiwacze i turbosprężarka są elementami każdego już dziś silnika diesla. Wtryskiwacze umieszczone są w głowicy cylindrów, ich zadaniem jest wprowadzanie ściśle określonej dawki paliwa do komory spalania. Turbosprężarka jest elementem odpowiadającym za zasilanie silnika w świeże doładowane powietrze, które jest niezbędne do uzyskania odpowiedniej mocy silnika. Sprawność tych elementów jest odpowiedzialna za poprawną prace silnika oraz spełnianie norm spalin. Niepoprawna praca, któregoś z elementów często powoduje silne zadymienie silnika podczas przyspieszania lub podczas pracy na biegu jałowym. Jeśli podejrzewasz uszkodzenie któregoś z elementów zgłoś się do naszego warsztatu samochodowego w Gdańsku.

SPRZĘGŁO

Sprzęgło to układ, dzięki któremu możliwe jest połączenie lub rozłączenie napędu między silnikiem i skrzynią biegów. Odpowiada za płynne ruszanie samochodem i zmianę biegów w trakcie jazdy. Umożliwia zatrzymanie auta bez konieczności wyłączania silnika. Pod wpływem eksploatacji sprzęgło zużywa się i wymaga wymiany. Moment obrotowy w nowoczesnych silnikach jest coraz większy, a to powoduje, że sprzęgła są obarczone coraz większymi przeciążeniami, co z kolei wpływa na konieczność jego częstszej wymiany. Najczęstszym objawem zużytego sprzęgła jest jego "ślizganie się". Ślizganie sprzęgła początkowo zaczyna się od wysokich biegów, podczas przyspieszania obroty silnika wyraźnie podążają ku coraz wyższym, natomiast auto nie przyspiesza. Jeśli masz podejrzenia co do działania Twojego sprzęgła, odwiedź warsztat samochodowy w Gdańsku Arauto.